קידום אורגני לפורטלים

פולפאוור מקדמים אתכם אתרי פורטלים מורכבים בכל תחום

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר

השאירו פרטים ואנחנו מיד מתקשרים:

המתינו...
  • שתף בפייסבוק
  • שתף בוואטסאפ
  • שתף בלינקאדין
  • דברו איתנו: 03-6499997
  • כתבו לנו
קידום אורגני לפורטלים

אתרי פורטל הם אתרי תוכן מקצועי המשמשים כמעין מנוע חיפוש מרכזי שבו מופיעים כמה שיותר דפים, קטגוריות ותתי קטגוריות בתחום מסוים.  
ככל שהאתרים יותר מורכבים כך חשוב שהם יהיו מאופיינים ומדויקים בתוכן מקצועי, ניווט קל ונח וכמובן בעיצוב שלהם.
באתרי פורטלים כל דף עצמאי יכול להתחלק לכמה קטגוריות ותתי קטגוריות בתחום ההתמחות של הפורטל, כך למשל אם גולשים חדשים מגיעים לפורטל מסוים ומתעניינים בתחומי תוכן, מוצרים ושירותים מכל הסוגים בסיכומו של דבר ייחשב הפורטל למומחה, מקצועי ואמין בתחומו המעניק לגולשים שלו תכנים איכותיים הנותנים חידושים וערך מוסף.
דוגמא לפורטל איכותי הוא אתר בניין ודיור BVD האתר בנוי בצורה מושלמת, מעניק כתבות רוחב וחידושים בתחום העיצוב לבית, תדירות התוכן היא יומיומית ואיכותית.  
אז אם ברצונכם לבנות למשל פורטל עיצוב לבית הוא צריך לכלול את כל מה שקשור לעיצוב הבית כולל מידע על אדריכלים, מעצבי פנים ואנשי מקצוע בכל התחומים הקשורים לעיצוב וכמובן שככל שהתוכן של האתר יהיה יותר איכותי הוא ויביא לגולשים מידע חדש בתחומו כך הוא ימשוך קהלים חדשים לאורך הזמן.

התחל לקדם את הפורטל שלך היום!  

אם אנו מדברים על קידום אתרים אז כמובן שגם כאן התפקיד המרכזי של הפורטלים הוא להביא קהלי יעד חדשים שמחפשים את התחום המרכזי שבו הפורטל עוסק.
כאשר אתם כבעלי עסקים מקצועיים מעוניינים לקדם פורטל חדש רצוי שתעשו מחקר מקיף באינטרנט ותחקרו פורטלים דומים או מאותם סוגים שאתם מעוניינים בהם. חשוב לבדל את הפורטל שלכם גם מבחינה עיצובית וקריאטיבית. ככל שהאתר גדול ומורכב יותר כך המשימה על העיצוב צריכה לקבל משמעות ודגש עיצובי שמושך את העין ואת הגולשים שלכם. בצעו מחקר מעמיק על התוכן שאתם מעוניינים שיופיע באתר, חשבו על ביטוי מפתח שישולבו בו בקטגוריות השונות ככה שהגולשים ברשת יגיעו אליכם באופן ישיר ואתם כבעלי הפורטל תהיו זמינים ונגישים אליהם.

 

 

 

 

 

 

 

 

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר, השאירו פרטים:

המתינו...
שתף קידום אורגני לפורטלים:
תודה על הדירוג, דירגת:
מדרגים: 7  ממוצע: 5
כל הזכויות שמורות - פולפאוור בע"מ, חברה לבניית אתרים, קידום אתרים, מיתוג עסקי ושיווק דיגיטלי