ניהול מוניטין ברשת - ORM

מידע על עולם הניהול מוניטין באינטרנט לאנשים ולארגונים

לשיחת ייעוץ והצעת מחיר

השאירו פרטים ואנחנו מיד מתקשרים:

המתינו...
  • שתף בפייסבוק
  • שתף בוואטסאפ
  • שתף בלינקאדין
  • דברו איתנו: 03-6499997
  • כתבו לנו
ניהול מוניטין ברשת - ORM

ניהול מוניטין ברשת הינו תחום אשר התפתח מתוך הצורך של כמעט כל אחד מאיתנו לשמור על שמו הטוב ברשת האינטרנט. בניגוד לניהול מוניטין מסורתי בו יש לנו שליטה מרובה באופן בו התקשורת או הסביבה תופסים אותנו, ברשת האינטרנט תסריט בו הקלדת שמנו בגוגל מעלה תוצאות לא מחמיאות הוא נפוץ מאוד. מקרים אלו עשויים להיות לא נעימים ויכולים לגרום לנזקים אדירים בתודעת הציבור על איש או מותג כלשהוא. לדוגמה, כמעט כל אדם שאי פעם היה מעורב בתיק משפטי עשוי לגלות את שמו מתנוסס לו בראש הדף באתר מרכז מאגרים משפטיים. במקרים אחרים האזכורים השליליים עלולים להילקח מתוך כתבות באתרי תוכן מובילים, פורומים ובלוגים.

מכיוון שברוב המקרים אי אפשר לפנות לכל האתרים ולבקש מהם להסיר את האזכורים השלילים או שלא חלה אחריות משפטית מצד בעל האתר על תכני גולשים, הרי ששיטת הפעולה האפקטיבית ביותר היא לרוב דחיקה של אותן תוצאות שליליות כלפי מטה על ידי יצירה של תכנים בעלי גוון חיובי או דחיפה של תכנים כאלו שכבר קיימים ברשת למעלה. התכנים האלו יכולים להיות בלוגים שהוקמו במיוחד עבור מטרה זו, אתר בית, פרופיל מחמיא ברשת חברתית (תוך כדי יצירת רשת חברים ענפה), כתבות תדמיתיות באתרי חדשות מובילים ועוד.
בסופו של דבר, כאשר התוצאות השליליות יופיעו בתחתית העמוד הראשון או אפילו לעמוד השני והלאה, מספר החשיפות אליהן ירד בצורה חדה. (הנתונים מראים כי בעוד המקומות הראשונים זוכים ל - 30%-50% מסך כל הלחיצות, המקום השביעי והלאה זוכים כל אחד לאחוזי לחיצות בודדים).

ניהול מוניטין - כיצד עושים זאת בפועל?

מכיוון שניהול מוניטין אינו שונה מהותית מעבודת קידום אתרים אורגני ושיווק ברשתות חברתיות, הרי שאפשר להשתמש באותם כלים על מנת למטב את המוניטין של אדם או חברה ברשת. בין שלל הטכניקות המשמשות לכך ניתן למנות אנליזה של פרופילים ברשתות חברתיות באמצעות כלים כמו Klout, יצירת קישורים אל התכנים המקודמים מאתרים חיצונים, אופטימיזציה של תכנים קיימים ברמת האתר עצמו, כתיבת מאמרים חיוביים וקידומם, פתיחת אתרי לוויין עם תכנים הקשורים במידה עקיפה עם ערכי המותג, הפצת סרטונים ביוטיוב ועוד...

האם כל אחד יכול?

למרות הנאמר לעיל, יש להדגיש שלא כל חברה מסוגלת לספק שירותי ניהול מוניטין, מכיוון שהדבר דורש את היכולת לפעול בצורה רגישה, מדודה ושקולה. אחרי הכול, שמם הטוב של אנשים ולא עוד תיאור של מוצר כזה או אחר הוא שמונח כאן על כף המאזניים. בזכות העבודה רבת השנים עם לקוחות שונים ומגוונים, לנו בחברת Internet FullPower יש את כל התכונות והניסיון המעשי הנדרשים על מנת לבצע זאת בצורה מוצלחת. נסו אותנו!

 

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר, השאירו פרטים:

המתינו...
שתף ניהול מוניטין ברשת - ORM:
תודה על הדירוג, דירגת:
מדרגים: 8  ממוצע: 5
כל הזכויות שמורות - פולפאוור בע"מ, חברה לבניית אתרים, קידום אתרים, מיתוג עסקי ושיווק דיגיטלי